תיקון מצבר – טיפים לבחירת בעל מקצוע מקצועי ומנוסה

תקלה במצבר יכולה להיות כאב ראש לא קטן. אף אחד לא אוהב להיתקע באמצע הכביש ללא יכולת להניע את הרכב, או להיתקע בתחילת יום העבודה בבית ולחפש עוברי אורח עם כבלים. לא תמיד מצבר לא מתפקד הוא סימן לכך שהוא שבק חיים. לעתים מדובר בתקלה פשוטה וניתן לתקן אותה ובכך להאריך את חיי המצבר. בדיוק בשביל זה יש בעלי מקצוע.

תיקון תקלות במצבר

ניתן לזהות סימנים מקדימים המעידים על מצבר בשלבי גסיסה, וזיהוי מקדים יעניק לנו מרווח זמן שיאפשר לנו טיפול ותיקון לפני שהמצבר מסיים את חייו. שימו לב שתיקון המצבר חייב להיעשות על ידי חשמלאי רכב מקצועי ובעל ניסיון, ובמאמר זה נעניק לכם כמה טיפים כיצד לבחור באחד.

אז מי יכול לטפל במצבר?

כיוון שהמצבר אחראי על כלל מערכות החשמל ברכב כמו המזגן, הנורות, מערכת האזעקה וכולי, מטבע הדברים מי יהיה שאמון על טיפול, תיקון והחלפת מצבר הוא אך ורק חשמלאי רכב מוסמך שעבר הכשרה מתאימה. חשוב לבדוק הימצאות תעודת חשמלאי רכב ממוסד המוכר על ידי משרד התמ"ת או משרד התחבורה. יש לציין שקיימים שני סוגים (סוג 1, סוג 2) של חשמלאי רכב, כאשר האחרון בעל הסמכה רחבה יותר. אז איך לבחור את החשמלאי הכי מתאים?
  1. אמינות: בפרמטר החשוב ביותר אצל בעלי מקצוע מעולם הרכב בכלל וחשמלאים בפרט. חשמלאי אמין הוא כזה עם מספר גבוה של המלצות, אותן אפשר בקלות לברר באתרי האינטרנט כמו 'המקצוענים'.
  2. מקצועיות: טיפול ברכיבים פנימיים ברכב היא עבודה עדינה, ואם היא נעשית באופן לא מקצועי היא עלולה לגרור עימה השלכות כספיות רבות, כמו גם טרחה, זמן, מאמצים ועוגמת נפש רבה. לא להתפשר על המקצועיות!
  3. ניסיון: חשמלאי טוב יחזיק בניסיון של כמה שנים טובות, יכיר את מגוון התקלות האפשריות במצבר ויהיה בקיא באופן הטיפול בכל תקלה.
  4. מחיר: כן, גם המחיר הוא פרמטר. מחיר הוגן הוא המחיר שאתם מצפים לקבל מחשמלאי הרכב שלכם, גם כאשר מדובר באחד עם ניסיון עשיר. יש לברר לפני תחילת העבודה מה תהיה העלות, ולאחר השוואה מול מקומות אחרים לקבל את ההחלטה.

דניס מצברים לרכב

דניס מצברים לרכב עד הבית מעניקים שירותי טיפול, תיקון והחלפת מצברים באופן המקצועי ביותר, עם אמינות ושקיפות ככל האפשר ובמחיר הוגן. אנו מעניקים שירות לכל אזור השרון בערים הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רעננה ורמת השרון.

תיקון מצבר 24 שעות עד הבית

מצבר עד הבית: 

כל איזור השרון – רעננה – כפר סבא – הרצליה – אבן יהודה – פתח תקווה – נתניה
בני ציון – בצרה – קדימה-צורן – הוד השרון – רמת השרון – תל אביב