תיקון אימובילייזר לרכב

תיקון אימובילייזר לרכב החל מ 199 ש"ח + מע"מ

כיום, ברוב הרכבים מותקנת מערכת אימובילייזר מתקדמת אשר מטרתה להגן על הרכב מפני ניסיונות גניבה. המערכת האלקטרונית מתחילה לפעול בכל פעם בה מכבים את הרכב ומוציאים את המפתח והיא נכבית בזמן התנעת הרכב או בעת הקשת קוד ייעודי בין 4 ספרות – כאשר, המערכת משדרת את הקוד למחשב הרכב.

בכדי שמהערכת תעבוד, נעשה שימוש בטכנולוגיות קידוד חדשניות, אשר הודות להן מתאפשרת שמירה על הגנה מיטבית. כאמור, מערכת אימובילייזר טומנת בחובה יתרונות רבים, אבל, היא גם נחשבת למערכת רגישה אשר חשופה לתקלות ותקלה במערכת תגרום לכך שבעל הרכב לא יוכל להניע אותו – מה שמצריך טיפול מהיר בבעיה.

כל סוגי הרכבים והדגמים: אופל, אודי, אלפא רומיאו, ב.מ.וו, ביואיק, ג'יפ, דייהטסו, הונדה, וולוו, טיוטה, יונדאי, לנד רובר, מרצדס-בנץ, מאזדה, מיצובישי, ניסאן, סובארו, סוזוקי, סיטרואן, סקודה, סיאט, סאנגיונג, פולקסווגן, פורד, פיאט, פיג'ו, קדילאק, קיה, קרייזלר, רנו, שברולט

התקשרו ומגיע הכי מהר שאפשר 24/6 לא בשבת

התקלות הנפוצות באימובילייזר

למרות שהאימובילייזר נחשבת למערכת חדשנית ומתקדמת, היא חשופה כאמור לתקלות שונות – ובדומה לה, גם הקודן אשר מהווה חלק ממנה, חשוף לתקלות משלו. לעיתים, התקלה יכולה להיות מורכבת ולעיתים פשוטה יותר – לדוגמא, מי שמקיש קוד שגוי מספר פעמים ברצף, עלול לקבל מצב בו הקודן מתנתק ואז יש צורך בשירותיו של מנעולן על מנת לטפל בבעיה. בכל מקרה, מכיוון שהאימובילייזר היא מערכת רגישה, חשוב לא לנסות ולפתור את התקלה באופן עצמאי (מה שעלול להגדיל את היקף הנזק) ועדיף לפנות למנעולן מקצועי לצורך טיפול בתקלה.
מנעולן מוסמך ומקצועי יוכל לאתר את מקור התקלה בתוך זמן קצרה וכמובן, גם להעניק את הפתרון האיכותי והיעיל ביותר. חשוב לציין, שבמקרים מסוימים ההמלצה תהיה להחליף את הקודן או את האימובילייזר – ולכן, חשוב לבחור במנעולן אשר מציע בין היתר גם את השירותים הללו וכחלק מכך, ערוך לטפל בתקלה.

חשיבותו של תיקון מקצועי 

כאמור, האימובילייזר מהווה כמערכת רגישה במיוחד וכחלק מכך, הטיפול בה מצריך מקצועיות בלתי מתפשרת, דיוק והיכרות מעמיקה עם חלקיה השונים ועם אופן פעולתה – זאת בכדי לאתר את המקור של התקלה וכמובן, בשלב הבא לבצע את התיקון הנדרש. לכן, בהליך בחירת מנעולן או חברת מנעולנות לצורך המטרה, יש לאסוף רקע ופרטים אודותיהם, לוודא מהם השירותים המוצעים, לבדוק באלו אמצעים טכנולוגיים נעשה שימוש לצורך המטרה וכמובן, מה הניסיון וההכשרה של המנעולנים – כאשר, הדגשים הללו יאפשרו לקבל את ההחלטה הנכונה. אם גם אתם נתקלתם בתקלה באימובילייזר או בקודן ומעוניינים בהליך תיקון מקצועי ומיידי, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת סרליאן מנעולים.

מנעולנים מקצועיים ומנוסים, מטעם החברה יגיעו אליכם בתוך זמן קצר והודות לרמה מקצועית גבוהה ולשימוש בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, יפתרו את הבעיה בתוך זמן קצר.

איזורי שירות: 

כל איזור השרון – רעננה – כפר סבא – הרצליה – הרצליה פיתוח – אבן יהודה – פתח תקווה – נתניה
בני ציון – בצרה – קדימה-צורן ועוד.

Call Now Buttonדניס, 050-377-1114