שחזור מפתחות לרכב

שחזור מפתחות לרכב החל מ 199 ש"ח + מע"מ

אובדן של מפתחות הרכב, עלול ליצור חוסר אונים אצל בעל הרכב – וזאת, מעצם הידיעה שאין לו כל אפשרות להיכנס לרכב ובטח שלא להניע אותו או להתחיל בנסיעה. האור בקצה המנהרה טמון בעובדה שהודות לטכנולוגיה המתקדמת, ניתן לפתור את הבעיה הזאת בתוך פרק זמן קצר.

כל מה שצריך לעשות לצורך המטרה, זה לאתר מנעולן מקצועי ואמין אשר מתמחה באופן פרטני בנושא של שחזור מפתחות לרכב. 

התקשרו ומגיע הכי מהר שאפשר 24/6 לא בשבת

מתי נדרש שחזור מפתחות לרכב?

ישנם 2 מצבים עיקריים בהם יעלה הצורך בשירות מקצועי של שחזור מפתחות לרכב:

  • אובדן המפתח – זה אומנם נכון שאנשים רבים מאבדים את מפתחות הרכב מעת לעת וברוב המקרים הם גם מוצאים אותו וכל הסיפור נפתר על הצד הטוב ביותר. אך ישנם גם מקרים בהם המפתחות אינם נמצאים וזאת גם אחרי חיפושים ארוכים ומקיפים. במקרים כאלו, הפתרון היחיד לבעיה הוא שחזור מפתחות לרכב.
  • שבר/ הרס המפתח – הרס או שבר במפתח הרכב עלול להוביל למצב בהם חלק מהחלקיקים של המפתח הולכים לאיבוד או שאין מה לעשות בכדי לתקן אותם.  לכן, לעיתים קרובות גם במצבים כאלו, יעלה הצורך בקבלת שירות של שחזור מפתחות לרכב.

בחירת המנעולן המתאים

שחזור מפתחות הרכב היא פעולה הדורשת רמה מקצועית בלתי מתפשרת, כמו גם אמינות גבוהה מצד החברה או המנעולן אשר יבצע אותה. כחלק מכך, קיימת חשיבות גבוהה לבחור אותו בתבונה תוך דגש על פרמטרים כמו: הכשרות ותעודות רלוונטיות, קבלת המלצות אמינות, זמינות לבצע את הפעולה (בדרך כלל הצורך בשחזור מפתחות יהיה מידי), אזורים גאוגרפיים בהם המנעולן פועל, מחיר השירות (ביחס למחירי השוק) וכמובן, סוג המכשור והטכנולוגיה בו הוא עושה שימוש לצורך המטרה. דגש על כל הפרמטרים יאפשרו לבחור בסופו של דבר מנעולן מקצועי ומנוסה אשר יבצע את פעולת השחזור בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

 

זקוקים לשירותי שחזור מפתחות לרכב?

חברת סרילאן מנעולים הינה חברה מקצועית, אמינה ומנוסה אשר מציעה את כל שירותי המנעולנות בפריסה ארצית רחבה ובין היתר: רעננה, כפר סבא, הרצליה, פתח תקווה וערים רבות נוספות. החברה מעסיקה מנעולנים מנוסים ומקצועיים, בעלי הכשרה ייעודית בתחום ומחזיקה בציוד הטכנולוגי המתקדם והחדשני ביותר בשוק כמו כן, החברה שמה דגש על זמינות גבוהה ועל מתן שירות מהיר. כך שאם אתם זקוקים לשירותי שחזור מפתחות לרכב ולא רוצים להתפשר על פחות מהשירות הטוב ביותר אותו אתם יכולים לקבל, מוזמנים ליצור קשר.

איזורי שירות: 

כל איזור השרון – רעננה – כפר סבא – הרצליה – אבן יהודה – פתח תקווה – נתניה בני ציון – בצרה – קדימה-צורן – הוד השרון – רמת השרון – תל אביב

Call Now Buttonדניס, 050-377-1114