קודן לרכב

החלפה ותיקון קודן לרכב החל מ 199 ש"ח + מע"מ.
קודן לרכב נועד בכדי להגן על הרכב מפני מקרים של גניבה. מדובר במערכת פשוטה לתפעול, אך כזאת אשר הוכיחה את עצמה כיעילה במיוחד למטרה בעבורה היא פותחה.

המערכת כוללת למעשה, לוח מקשים עם מספרים, אשר מחובר למערכת החשמלית של הרכב, כאשר, רק בהקשת הקוד הנכון, תתאפשר התנעה של הרכב. למרות היתרונות הרבים של הקודן לרכב, חשוב לקחת בחשבון כי הקודן חשוף גם לתקלות שונות – ותקלה בקודן תמנע את האפשרות להניע את הרכב. החדשות הטובות הן שבאמצעות פניה לאנשי מקצוע, ניתן יהיה לאתר את מקור הבעיה ולטפל בה בצורה יעילה ומהירה.

התקשרו ואגיע הכי מהר שאפשר 24/7 תוך 20 דקות

קודן לרכב – תקלות נפוצות
ישנן מספר תקלות בקודן לרכב אשר נחשבות לנפוצות וכחלק מכך, מומלץ להכיר את המאפיינים של אותן התקלות:

  • קודן שאינו מגיב – ישנם 2 גורמים עיקריים לחוסר תגובה של הקודן לקוד: הראשון הוא הצטברות של אבק מתחת לפלסטיק – במקרה כזה, יש לפרק את הקודן ולנקות את המגעים בעדינות עם מטלית יבשה.
    במקרה השני, הקודן לא יגיב ובנוסף, יופיע מפתח צהוב או אדום בלוח המכוונים. במקרה כזה, הבעיה היא באימובילייזר ובמקרה כזה יש להזמין איש מקצוע.
  • נעילה של הקודן – במקרים בהם מקישים 3 פעמים ברציפות קוד שגוי, הקודן יינעל. 
    כיבוי הרכב למשך 30 עד 40 דקות לפני הניסיון הבא, יכול לפתור את הבעיה. אם אתם שוב נכשלים או ששכחתם את הקוד, ההמלצה תהיה לזמן איש מקצוע.
  • קודן מצפצף או מהבהב – אם הקודן משמיע צפצופים לא מוכרים או מהבהב בצורה שאינה סדירה, דבר זה יכול להעיד על תקלה. ההמלצה היא לא לחכות ולהזמין איש מקצוע במטרה שיאתר את מקורה ויטפל בה.

גיליתם תקלה בקודן לרכב?
זה לא נעים, אך גם לא נורא. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם חברת סרילאן מנעולים ובתוך זמן קצר מרגע הפנייה, יגיע אליכם מנעולן מנוסה ומקצועי, אשר יאתר את מקור התקלה ויטפל בה.
החברה מציעה שירותי תיקון והחלפת קודן לרכב בפריסה ארצית רחבה ובין היתר בערים כמו: כפר סבא, רעננה, פתח תקווה, הרצליה וערים נוספות.
מוזמנים ליצור קשר ונשמח לספק לכם את כל הפרטים על שירותי המנעולנות והתיקונים.

איזורי שירות:

כל איזור השרון  *  רעננה  *  כפר סבא  *  הרצליה  *  נתניה  *  אבן יהודה  *  פתח תקווה  *  בני ציון  *  בצרה  *  קדימה-צורן * הוד השרון * רמת השרון * צפון תל אביב

אופל, אודי, אלפא רומיאו, ב.מ.וו, ביואיק, ג'יפ, דאצ'ה, דייהטסו, הונדה, וולוו, טיוטה, יונדאי, לנד רובר, מרצדס-בנץ, מאזדה, מיצובישי, ניסאן, סובארו, סוזוקי, סיטרואן, סקודה, סיאט, סאנגיונג, פולקסווגן, פורד, פיאט, פיג'ו, קדילאק, קיה, קרייזלר, רנו, שברולט