פורץ בהרצליה

מנעולן בהרצליה לרכב + פורץ בהרצליה לרכב + שיכפול מפתחות לרכב + שיחזור מפתחות לרכב + תיקון קודן לרכב + תיקון אימובילייזר לרכב + החלפה ותיקון סוויץ לרכב + שלטים לרכב + מנעולן לבית + מנעולן למשרד + פורץ לכספת 

 • שירותי פריצת בהרצליה מנעולים ודלתות, לבתים ולעסקים– סרילאן מנעולים מציע שירות פריצת מנעולים ודלתות, המספק מענה נקודתי ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים ומותאם באופן מלא לסוג המנעול הקיים.
 • פריצת רכבים בהרצליה – שירות זה מיועד לכל מי ששכח את המפתח ברכבו, לכל מי שאיבד אותו או לאלה, שמפתח הרכב שלהם נתקע במנעול.
 • פריצת כספות בהרצליה – בין אם בשל מפתח תקוע או אפילו במקרים בהם שוכחים את הסיסמא לפתיחת הכספת, כספת נעולה עשויה להיות בעיה לא פשוטה. שירותי פריצת כספות נעשים בעזרת מכשור מתאים ובמהירות האפשרית, בהתאם לסוג מנעול הכספת ולטכנולוגיה שעל פיה היא פועלת.
 • תיקוני דלתות ומנעולים בהרצליה – דלת הבית שלנו או העסק עשויה לסבול מלא מעט תקלות לאורך השנים. בין אם בשל טריקות מרובות, בלאי או כל סיבה אחרת שהיא, חשוב לטפל בכך בהקדם. במסגרת שירות תיקוני דלתות ומנעולים אנו מאתרים את התקלה ונותנים מענה ל·לא פגיעה בדלת.
 • החלפת מנעולים בהרצליה – מעוניינים להחליף את מנעול הדלת בעקבות מעבר לדירה חדשה? שירות זה כולל החלפת מנעולים קיימים למנעולים מתקדמים וחדשים יותר באופן מהיר ומקצועי.

התקשרו ומגיע הכי מהר שאפשר 24/7 תוך 20 דקות אצלכם

ישנם סוגים שונים של מנעולים וגם סוגים שונים של דלתות ותקלות. בין אם מדובר במנעול דלת תקוע או אפילו מנעול כספת שבור, חשוב לטפל בכך בהקדם כדי למנוע תקלות נוספות בהמשך. פריצת מנעולי דלתות, מנעולי רכבים או אפילו מנעולי כספות, מצריכה מיומנות ברמה גבוהה והיכרות עם סוגי המנעולים הקיימים. חשוב לפנות אך ורק אל המומחים בתחום המנעולים, מומחים בעלי הכשרה מתאימה וניסיון רב

אנו, בסרילאן מנעולים, מציעים לכם שירותי פריצת מנעולים באזור השרון, שירותים מתקדמים, יעילים ואמינים. אם אתם מחפשים פורץ מנעולים בהרצליה SOS, אצלנו תמצאו בדיוק מה שאתם מחפשים, ובעיקר גם – צריכים.

יתרונות רבים בעסק אחד:

 • אמינות, מקצועיות ושירות ברמה גבוהה – אם אתם מחפשים פורץ מנעולים בהרצליה, אצלנו תמצאו את הכתובת המתאימה ואת השירות הנדרש לכם. אנו מבטיחים לכם אמינות, מקצועיות ושירות ללא פשרות.
 • ציוד מתקדם ומשוכלל מאד – במסגרת עבודתנו אנו נעזרים בציוד מתקדם ומשוכלל מאד. אנו מקפידים להתעדכן בכל עת בתחום וללמוד על כל חידוש כדי לשפר את השירות.
 • זמינות מלאה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע – אנו זמינים עבורכם 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. במקרה של מנעול שבור או תקוע, נשלח אליכם פורץ מנעולים מקצועי שיגיע ישירות אליכם. בכל יום, בכל שעה.
 • פריצה ללא נזקים – שירותי הפריצה שלנו אינם מותירים אחריהם נזקים או לכלוך. אנו מבצעים את השירות באופן מקצועי במיוחד ועושים זאת בעדינות רבה כדי לא לגרום נזק לדלת הבית, הרכב שלכם או הכספת.
 • החלפת מנעולים לפי דרישות חברות הביטוח – במסגרת כלל השירותים שאנו מציעים, אנו מספקים גם שירותי החלפת מנעולים לפי דרישות חברות הביטוח ובהתאם לכל הקריטריונים הנדרשים.
 • מחיר משתלם – כלל השירותים שלנו מוצעים לכם במחירים הוגנים ומשתלמים מאד. כל זאת, כדי לאפשר לכם ליהנות מפתרון ברמה גבוהה, אך מבלי שתצטרכו להוציא על כך סכומי כסף גבוהים כל כך.

פורץ לרכב בהרצליה

• שכפול מפתח – במקרים בהם מדובר במפתח ברזל משונן, המנעולן בהרצליה יעשה שימוש במכונה ייעודית, אשר חורטת את המפתח באופן זהה לחיתוכים במפתח המקורי. 
• שכפול שלט – שכפול שלט מתבצע באמצעות העתקה של הקידוד בשלט המקורי. 
• קידוד אימובילייזר – בהליך שכפול המפתח או השלט יש לקודד גם את השבב במפתח, בכדי שהוא יותאם לשבב ברכב (זאת, בהתאמה לסוג האימובילייזר). 
חשוב לציין, שכל הטכניקות לשכפול מפתחות לרכב, מצריכות שימוש במכשור המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת. מעבר לכך, על המנעולן להיות בעל ניסיון נרחב בתחום, על מנת לבצע את השכפול בצורה מדויקת – ולדיוק במקרה הזה תהיה השפעה רבה על הצלחת הליך השכפול. התקשרו לדניס פרוץ בהרצליה עם חיוך 🙂

איזורי שירות: 

כל איזור השרון – רעננה – כפר סבא – הרצליה – אבן יהודה – פתח תקווה – נתניה
בני ציון – בצרה – קדימה-צורן – הוד השרון – רמת השרון – תל אביב

Call Now Buttonדניס, 050-377-1114