מנעולן לבית

מנעולן לבית סרילאן מנעולים – שירותי מנועלן לבית, דלתות כניסה, דלתות פלדלת, דלתות פנדור ועוד כמעט כל אחד מאתנו מצא את עצמו, לפחות פעם אחת, ננעל מחוץ לביתו או מחוץ לרכבו. איכותיים כלל שיהיו, מנעולי הדלתות שלנו, מנעולי הרכבים וגם מנעולי הכספות, עשויים להישבר וגם להיתקע, וכשזה קורה – זוהי אכן צרה צרורה! במקרים כאלה חשוב לקבל מענה מהיר ומקצועי לא פחות, פתרון בהתאמה מלאה שיאפשר לנו לשוב לשגרת יומנו. סרילאן מנעולים – אמינות, מקצועיות ושירות ללא פשרות סרילאן מנעולים הינו עסק לפריצת מנעולים ודלתות שהוקם על ידי דניס סרילאן  בשנת 2012 וממוקם ברעננה. סרילאן מנעולים הינו עסק משפחתי, הנקרא על שם משפחתו של בעליו – דניס סרילאן. מאחורי שמו של העסק עומד הרצון ליצור מורשת.

התקשרו ומגיע הכי מהר שאפשר 24/7 תוך 20 דקות

סרילאן מנעולים נותן מענה בפריסה רחבה כחלק משיתוף פעולה עם מספר מנעולנים שפזורים באזורים השונים ועובדים עם החברה – כך שכל לקוח יוכל לקבל את המענה המהיר ביותר בזמן אמת.  אנו מודעים לחשיבות ולצורך במתן מענה מהיר ועל כן יכולים לספק מענה מהיר מאוד לכל דרישה.

דניס סרילאן, בעליו של העסק, בוגר קורס מנעולנים ופועל באישור משטרת ישראל. עם שחרורו מהצבא השתלב דניס בתחום ובהמשך החליט להפוך את העיסוק למקצוע של ממש ולהקים עסק עצמאי.

“הזכות לספק מענה לרבים, לחלץ אנשים ממצוקה ולאפשר להם לשוב לשגרת יומם מהר ככל האפשר, היא אחת הסיבות שבחרתי במקצוע וגם הסיבה העיקרית מדוע אני ממשיך לעסוק בתחום באהבה גדולה ובמסירות רבה”.

השירותים שאנו מספקים:

ננעלתם מחוץ לבית או לרכב שלכם? מחפשים מענה מהיר ומקצועי? פנו אלינו עוד היום ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם!

איזורי שירות:
כל איזור השרון * רעננה * כפר סבא * הרצליה * הרצליה פיתוח * אבן יהודה * פתח תקווה * בני ציון * בצרה * קדימה-צורן ועוד.