כל הסיבות לשכפול מפתחות הרכב

אז נכון כי שכפול מפתחות הרכב זה לא שירות זול, אבל אם מבינים בצורה מעמיקה את החשיבות שלו, מגלים שבסופו של דבר מדובר בשירות שהוא הרבה יותר ממשתלם.
אז אם אתם תוהים מהן הסיבות בגינן כדאי לשכפל את מפתחות הרכב, להלן חלק מהן:

גנבת רכב
אם חלילה הרכב נגנב חברת הביטוח דורשת מנימום שתי מפתחות תקינים ועובדים של הרכב. ואם  במקרה אין שתי מפתחות היא לא מכירה בביטוח ובעל הרכב מפסיד את הפיצוי שמגיע לו מחברת הביטוח – שימו לב להסתכל בפוליסת הרכב ולהיות מעודכנים.

בשביל למנוע מצב בו אתם זקוקים לשירות מעכשיו לעכשיו
לא מעט אנשים, משכפלים את מפתחות הרכב, רק כאשר הם מגיעים ל"מצב של אין ברירה" – בעקבות אבדן או גניבה של המפתח היחיד ובמקרה כזה, כבר מדובר בשירות של שחזור מפתחות ולא בשכפול, מה שמייקר את התהליך בצורה משמעותית. מעבר לכך, אם תשכפלו את המפתחות מבעוד מועד, תמנעו מעצמכם את מצב החוסר האונים בו לא תוכלו להשתמש ברכב, עד אשר המפתח ימצא או עד שתאתרו מנעולן חירום לצורך השחזור.

כאשר שיש יותר מנהג אחד בבית
אם יש יותר מנהג אחד בבית, חשוב שגם לו יהיה מפתח משלו לרכב – אז זה אומנם נכון שאתם יכולים להעביר את המפתח מאחד לשני. יחד עם זאת, אולי מיותר לציין שמצב כזה יכול להוות פוטנציאל לבעיות רבות – לדוגמא, אם אחד מהנהגים נוטה לאבד דברים, אז גם הנהג השני יידרש לסבול מזה ולהתמודד עם איחורים לעבודה ולמקומות שונים.

כי זה לא נעים לראות רכב סגור..
בגדול, זה מצב של חוסר אונים לדעת שהרכב שלכם עומד, שאתם צריכים להשתמש בו ושמה שמונע ממכם מלעשות זאת, זה אובדן של המפתחות..
מהסיבה הזאת, ההמלצה היא לשכפל את מפתחות הרכב מראש ועדיף לעשות זאת כבר עכשיו.

אז איך  משכפלים מפתחות לרכב?
יש לא מעט סוגים של מפתחות לרכבים וכחלק מכך, גם תהליך השכפול הינו שונה ממפתח למפתח.
אם מדובר במפתח ברזל משונן, השכפול יתבצע באמצעות חיתוך של להב המפתח תוך התאמה לצורת הרכב.

שכפול מפתחות לרכב

אם הרכב כולל אימובילייזר יש לדאוג ולקודד בצורה מדויקת את השבב במפתח, בכדי שהוא יתאים למערכת – לצורך כך, חשוב לבחור במנעולן מקצועי ומיומן האוחז בציוד הטכנולוגי אשר יאפשר לו לבצע את הפעולה.
כיום, יש רכבים עם מפתחות חכמים, אשר אינם דורשים את הכנסתם אל סוויץ' ההנעה. הליך שכפול של מפתח שכזה הינו מורכב יותר – ולכו, יש לוודא שהמנעולן בו אתם בוחרים למטרה, מתמחה באופן פרטני בשכפול מפתחות מהסוג הזה.

מעוניינים לשכפל מפתחות לרכב? לא משנה מה הסיבה בגינה אתם מעוניינים בשכפול או באיזה סוג של מפתחות מדובר, קיימת חשיבות שהעבודה תתבצע על ידי מנעולן מקצועי, אמין ומנוסה, האוחז בטכנולוגיה המתאימה.
מוזמנים ליצור קשר עם סרילאן מנעולים ולעשות את הצעד הראשון בדרך לשכפול מקצועי ואיכותי.