החלפת צילינדר מולטילוק

החלפת צילינדר מולטילוק במיידי החל מה 199 ש"ח שירות 24/7 תוך 20 דקות אצלכם, דניס מנעולן עם ציון 5 כוכבים בגוגל… תבדקו

החלפת צילינדר מולטילוק – כיצד זה מתבצע?
ראשית כל, חשוב לדעת כי הצורך בהחלפה של הצילינדר יכול לעלות במספר מקרים שונים ובין היתר: במקרים של בלאי, כאשר המפתח נגנב או נאבד, בכניסה לבית חדש או במקרה של הרס הצילינדר בעקבות ניסיון פריצה.
מעבר לכך, חשוב לדעת כי החלפת צילינדר איננה טומנת בחובה מורכבות גדולה ולמעשה, מנעולן מקצועי, יוכל לבצע אותה בתוך זמן קצר. יחד עם זאת, במידה והחלפת הצילנדר תתבצע בצורה לא מקצועית, היא עלולה לגרום נזקים חמורים לדלת – נזקים אשר יגררו הליך תיקון מורכב ויקר יותר.
מהסיבה הזאת, כאשר עולה הצורך להחליף צילינדר, קיימת חשיבות גבוהה לבחור מנעולן מקצועי, מנוסה ואמין, אשר אוחז בידע המקצועי, בהיכרות עם כל סוגי הצילנדרים ובטכנולוגיה המתקדמת, אשר תאפשר לבצע את ההחלפה ברמה הגבוהה האפשרית.

מתקשים לסובב את המפתח בדלת? דבר זה יכול להעיד במקרים רבים על הצורך לבצע החלפת צילינדר מולטילוק. הצילינדר מהווה חלק חשוב ומרכזי במנגנון של הדלת – מדובר בחלק אליו אנו מכניסים את מפתח הדלת. צילינדר המולטילוק בנוי בצורת חרוצים אשר אמורים להתאים בצורה מדויקת למפתח הדלת.

התקשרו ומגיע הכי מהר שאפשר 24/7 עד הבית / המשרד

עבודה למקצוענים בלבד
למרות שהחלפת צילינדר נראית כביכול פשוטה ויש גם מקרים בהם אנשים ישקלו לבצע אותה באופן עצמאי, חשוב כאמור, לקחת בחשבון, שביצוע החלפה בצורה לא נכונה, תסב נזקים לדלת ולכן, מומלץ להזמין מנעולן מקצועי ומנוסה לצורך העבודה.
במקום הזה בדיוק, נכנסת חברת סרילאן מנעולים לתמונה, כאשר, כל שתצטרכו לעשות במקרה של תקלה, זה ליצור קשר עם החברה ובתוך זמן קצר ממועד הפניה, יגיע אליכם מנעולן מוסמך, מנוסה ואמין ויבצע את החלפת הצילינדר מולטילוק.
החברה זמינה עבורכם 24 שעות ביממה, כך שלא משנה מתי נתקלתם בבעיה, תוכלו לפנות לחברה ובתוך זמן קצר הבעיה תהווה את נחלת העבר.

קיימים סוגים רבים של צילנדרים, אשר נבדלים אלו מאלו במגוון פרמטרים ובראש ובראשונה, באיכותם (וכחלק מכך, גם ברמת הבטיחות אותה הם טומנים בחובם) וכמובן, גם במחירים.
אם נתקלתם בבעיה בצילינדר תשמחו לגלות כי מנעולן מקצועי ומנוסה, ידע לטפל בכל סוגי הצילינדרים ולבצע את ההחלפה (במקרים בהם יעלה בה צורך) בצורה מקצועית ואיכותית.

איזורי שירות שכפול מפתח לרכב: 

כל איזור השרון – רעננה – כפר סבא – הרצליה – אבן יהודה – פתח תקווה – נתניה
בני ציון – בצרה – קדימה-צורן – הוד השרון – רמת השרון – תל אביב